Franchise sistemiyle Türkiye’nin başta İstanbul olmak üzere tüm şehirlerine yayılmayı planlayan Anstella Pizza & İtalyan, franchising koşulları ile yatırımcısına büyük kolaylıklar sağlıyor.

Gıda sektörüne hızlı ve ekonomik bir giriş yapmak için Anstella Pizza & İtalyan sizleri bekliyor.

Profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu, kurumsal yapısı ile yatırımcıya güven teşkil eden marka, oldukça karlı bir iş olanağı sunuyor. Yüksek kar marjları ile yatırımcısını memnun eden işletmeleri gelin birlikte kuralım

.
Biliyorsunuz ki bir sektöre girerken en önemli nokta, sektör hakkında bilgi ve becerilerinizin olmasıdır. Bu bilgi ve beceriler uzun yıllar boyunca bu işe emek vermiş ve üzerinde çalışmış, eğitim almış kişilerce yönlendilrildiği taktirde başarıya ulaşılmaktadır. Bizler yıllardır uzun çalışmalar sonucu oluşturduğumuz bilgi ve birikimi sizlerle paylaşarak, doğru ve hızlı bir şekilde adaptasyon sağlanmaktayız. Sizlerden oluşturmuş olduğumuz marka değerini korumanızı ve geliştirmenizi beklemekteyiz.
Anstella Pizza & İtalyan ile franchise sözleşmesi yaptığınız andan itibaren her konuda sizlere destek veriyoruz. Ustalar ve tüm personelin tedarik edilmesi, eğitimleri ve tüm sarf malzemelerinin temini, gerekli reklam çalışmaları verdiğimiz desteklerin arasındadır.
Anstella Pizza & İtalyan’nın üç çeşit konsept mağazası bulunmakta… Restoranlar için minimum 100 m2, Alışveriş Merkezleri’nde minimum 60 m2 mağazalar tercih sebebi oluyor. Eve servis üniteleri için de minimum 60 m2 mağazalar yeterli oluyor…